Monika Leová s manželem pořád nemají vlastní bydlení. Super.cz

Oslavili 9. výročí, ale nemají na vlastní byt: Exotická moderátorka z Primy s manželem se hned tak spolubydlících nezbaví

Je to pár dní, co oslavili další výročí. "19. února to bylo devět let, co jsme spolu," má jeden z nejdelších vztahů v šoubyznysu moderátorka Monika Leová (27), která se za svého dlouholetého partnera Martina Košína loni v létě vdala. Jediné, co jim chybí ke štěstí, je vlastní bydlení.

Pár totiž stále bydlí se spolubydlícími a nevypadá to, že se to hned tak změní. "V rámci možností soukromí máme a na druhou stranu se to hodí, když vám třeba dojdou vajíčka nebo si zapomenete klíče, tak vám přijdou otevřít," řekli nám Monika s Martinem a prozradili, že od jejich bytu mají klíče celkem čtyři lidé, včetně sousedů odnaproti.

"Jasně, že takhle nechceme zůstat navždy. Plánujeme, pořád koukáme na nemovitosti, i na půdní prostory, které bychom zrekonstruovali. Ale pořád je to tak finančně vysoko, že na to nedosáhneme," posteskla si Monika. "Zvlášť v Praze je to sci-fi," doplnil ji Martin. "Kdybyste ale někdo o něčem věděl, dejte nám vědět," prosí svorně i čtenáře Super.cz. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků