Dáda Patrasová šla do sebe a hubne. Hlady se ale netrápí!

25. února 2019 0:01 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Dagmar Patrasová (62) vzala novoroční předsevzetí pěkně od podlahy. Rozhodla se totiž nejen vylepšit svoji postavu do plavek, ale úplně změnit životosprávu! Začala zdravě jíst a cvičit pod vedením trenérky. Navíc objevila skvělý trik, jak zahnat hlad!
Inspirací ke zdravému životnímu stylu je pro Dádu i její italský přítel Vito.

Inspirací ke zdravému životnímu stylu je pro Dádu i její italský přítel Vito. Foto: KR Real

Se zdravým jídelníčkem si Dáda nechala poradit od zkušené výživové poradkyně, která jí ho ušila přímo na míru. Dádin hektický životní styl spojený s cestováním po celé republice a častým ponocováním kvůli muzikálovým představením je občas složité sladit s pravidelnou životosprávou. Speciálně sestavený jídelníček a pravidelné cvičení by ale měly do léta přinést své ovoce. Dáda má v plánu zhubnout až osm kilo! Chce totiž svému italskému příteli Vitovi předvést v létě v plavkách parádní figuru!

Aby shazování kil nebylo tak těžké, vedle cvičení a úpravy jídelníčku Dáda užívá i český přípravek Obezin®, díky kterému se při hubnutí netrápí hlady. „Obezin je čistě přírodní doplněk stravy, který mi pomáhá zahnat hlad i chuť na sladké. Nejde o žádnou kouzelnou tabletku na hubnutí, která vám naslibuje, že bez práce zhubnete. Je to čistě přírodní polysacharid, který navodí pocit sytosti a já tak můžu jíst menší porce, aniž bych šilhala hlady. Mé noční nájezdy na lednici po návratu z divadla díky tomu skončily,“ pochvaluje si Dáda.

Dáda má nyní ve svém jídelníčku mnoho zdravých dobrot.

FOTO: KR Real

Už po prvních pár dnech začala mít Dáda víc energie i lepší náladu, zatímco kila šla pomalu dolů: „O své tělo se snažím starat celý život, ale s přibývajícím věkem je samozřejmě stále složitější najít ve všem rovnováhu. Chci se nejen cítit dobře, ale i inspirovat další ženy, že mohou vypadat a cítit se dobře, i když jim už není dvacet,“ dodává Dáda.

Inspirací ve zdravém stravování je pro Dádu i její přítel Vito. Jako rodilý Ital si libuje hlavně ve středomořské lehké kuchyni a také ji sám rád připravuje: „Když je Vito v Itálii, voláme si a on mi ukazuje různé dobroty, které sám uvařil. Převážně to jsou ryby, mořské plody a různé zeleninové přílohy. Paradoxně, i když je Ital, těstoviny jí jen jednou týdně. Sám totiž najel na zdravý životní styl a tím mě inspiroval. Říká, že má teď víc energie a není vůbec nemocný, přestože se pohybuje neustále mezi lidmi,“ prozrazuje na svého přítele Dáda.

S nezvladatelnými návaly hladu pomohl Dádě český přírodní přípravek Obezin.

FOTO: KR Real

Dádin sen je zhubnout do léta pět až osm kilo. I podle výživové poradkyně je to reálný cíl. „Nebýt podpory přítele, rad odborníků a pomoci Obezinu®, asi bych se toho bála. Díky nim jsem ale odhodlaná na sobě pracovat a moc se na to těším“ dodává Dáda. Dádo, držíme pěsti! 


Časová osa článků