Odvážná dvojice se za svou nahotu prý nestyděla.

Odvážná dvojice se za svou nahotu prý nestyděla. Foto: fotobanka Profimedia

Svatbu vyhráli v soutěži, ale museli se brát úplně nazí

Dlouholeté partnery Kelly Clintonovou a Lee Wiggetse z anglického West Bromwich by nejspíš nikdy předtím nenapadlo, jakou svatbu jednou budou mít... Museli se totiž brát zcela nazí. Celé to začalo přihlášením do soutěže britského rádia BRMB, kterou dvojice vyhrála. Podmínkou zaplacení celého obřadu rádiem však bylo, že nevěsta i ženich budou slavit svůj velký den v rouše Evině a Adamově.

Do soutěže dvojici přihlásil Wiggets, ale ze začátku spíš z recese. I když je dvojice spolu již 11 let a mají dvě děti, pořád se jim nedařilo uspořádat svatbu svých snů. Neměli na ni dost peněz. Kelly a Lee však soutěž vyhráli na plné čáře, když 65 procent hlasujících vybralo pro „Nahou svatbu“ právě je.

Svatební obřad, hostina i pozdější párty se konaly v úterý v hotelu Honiley Court ve Warwicku a veselí se zúčastnilo přes třicet hostů z řad rodiny a nejbližších přátel. Kvůli absenci oblečení novomanželů se objevilo i několik novinářů a fotografů. Kelly a Lee se podle svých slov vůbec nestyděli, něco takového je prý už nerozhodí.

„V průběhu těch let jsme byli jednou nahoře, podruhé dole, ale vždycky jsme to ustáli. Moc rád bych vedl Kelly uličkou a dokázal, jak moc ji miluji,“ řekl Lee před obřadem. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků