Budoucí pan a paní Bloomovi?

Budoucí pan a paní Bloomovi? Profimedia.cz

Hvězdné zásnuby propálila maminka: Katy Perry se pochlubila růžovým skvostem a fanoušci šílí

Pro někoho jsou zásnuby na Valentýna tím největším klišé, pro jiné nejromantičtějším gestem. Herec Orlando Bloom (44) a zpěvačka Katy Perry (37) zřejmě patří do první skupiny, jak píše matka zpěvačky Mary Hudson.

Ta na Facebooku zveřejnila několik fotek, Katy samotné i v objetí s Bloomem, s komentářem: „Podívejte se, kdo se na Valentýna zasnoubil!“ Zpěvačka pak v pátek přidala selfíčko, na kterém vedle ní kouká partner, a také kus ruky s prstenem s růžovým kamenem. Pod fotkou už se hromadí gratulace od fanoušků. Oficiálně pár zprávu nepotvrdil.

Look who got engaged on Valentines Day!

Zveřejnil(a) Mary Hudson dne Čtvrtek 14. února 2019
Zveřejnil(a) Mary Hudson dne Čtvrtek 14. února 2019
Zobrazit příspěvek na Instagramu

full bloom

Příspěvek sdílený KATY PERRY (@katyperry), Úno 15, 2019 v 2:07 PST

V nedávném rozhovoru Perry na téma vdavek uvedla: „Jsem velmi pragmatická, logicky smýšlející a víc při zemi... Vdávala jsem se v pětadvaceti, rozumíte... Teď je mi 34, takže před téměř deseti lety. Tehdy jsem věřila v „šťastně až do smrti“, ale dnes nevím, jestli je to pro mě. Jsem jiná než tehdy,“ připomněla v magazínu Paper manželství s hercem Russellem Brandem.

Bloom byl v minulosti ženatý s modelkou Mirandou Kerr, s níž má syna Flynna.

Perry a Bloom spolu poprvé začali chodit v lednu 2016, ale po roce se rozešli, resp. si dali pauzu. Loni však k sobě znovu našli cestu a ta je, zdá se, lemovaná růžemi. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků