Markéta má devět měsíců po porodu dokonalé tělo.

Markéta má devět měsíců po porodu dokonalé tělo. Michaela Feuereislová

Kojící modelka Markéta Divišová po porodu předvedla ploché břicho a štíhlá stehna

Modelka Markéta Divišová je devět měsíců po narození dcery Natálky opět hvězdou módních mol. To, že už má za sebou nějaké focení, nic neznamená. Zdatný retušér udělá Twiggy i z Oprah. V reálu se ale žádný špíček neschová. A Markéta co schovávat nemá. Kojící maminka předvedla ploché bříško a nádherná stehna bez známky celulitidy i v ultrakrátkých šortkách.

"Kojit chci ještě tak do konce roku," plánuje Markéta, která je už rok a půl šťastně vdaná a na přehlídce si roli nevěsty zopakovala. Jako jediná z modelek předváděla v závěrečném defilé svatební šaty. Mezi čtyřicítkou modelek byla mladá maminka nejkrásnější.

Přehlídku si nenechala ujít první dáma Livie Klausová ani novomanželé Pohlreichovi. Na závěrečnou afterpárty nedorazila skoro žádná z modelek. "Jsem tak vymrzlá, že se musím naložit do vany s horkou vodou," vysvětlovala Martina Dvořáková. "Já tady jsem, protože si musím odpočinout. Na podpatcích jsem málem umřela. Mám totiž úplně rozedřené nohy z nových kozaček," svěřila Tereza Zimová. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků