Topmodelka měla velmi folklórní model.

Topmodelka měla velmi folklórní model. Michaela Feuereislová

To tady ještě nebylo! Nejlépe placená česká topmodelka oblečená jako selka

Topmodelka Denisa Dvořáková (22) nepostrádá smysl pro humor. Denisa, která je ve Spojených státech považována za nástupkyni Pavlíny Pořízkové, jen málokdy předvádí v Česku. A rozhodně není nadšená, když se v jejím rodišti mluví o její ultraštíhlé postavě. Tak se oblékla jako selka, aby vypadala aspoň jednou jako holka krev a mlíko.

Denisa letos již potřetí předváděla v Praze. Po show v rámci vyhlášení soutěže Elite Model Look a charitativní přehlídce Fashion for Kids se objevila jako hlavní hvězda při předvádění nové kolekce návrhářky Beaty Rajské. Při zahájení sice na sobě měla kraťounké šortky a průhledný top, při závěrečném defilé ale šokovala.

Oblékla si na sebe šaty inspirované slovanským folklórem, které doplňoval i čepec. "V tomhle by i žirafa připomínala hrocha," smáli se diváci. Dlužno říci, že Denisa, o jejíž účast na přehlídce Beata Rajská usilovala přes dva roky, publikum opravdu pobavila.

Dvořáková do Prahy přiletěla jen na otočku z Paříže. Tam má další parádní kšeft do sbírky exkluzivních značek. Vyžádali si ji z módního gigantu Chanel. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků