Tereza Mašková na divadelních prknech

Tereza Mašková na divadelních prknech Michaela Feuereislová

Tenhle růžový zázrak jde na dračku. Vítězka SuperStar slaví jeden úspěch za druhým

Svou kariéru Tereza Mašková (24) nastartovala vítězstvím v soutěži SuperStar, nyní ale výstřední divoška objevuje nová umělecká prostředí k sebevyjádření. Od února hraje v novém představení Sopranistky na scéně Činoherního klubu, kde musí předvést i herecké schopnosti.

„Herectví mě vždycky moc zajímalo, měla jsem ho i na škole. Jsem hrozně ráda za tuto příležitost, moc to pro mě znamená zahrát si na prknech Činoherního klubu, protože to je pro mě divadlo s obrovskou historií,” nadšeně uvedla Tereza, která sovu roli alternuje s Evou Burešovou.
„Během předpremiéry jsem zjistila, že se to dá ukočírovat a že to snad půjde,” říká zpěvačka, která se spoléhá na pomoc zkušenějších hereckých kolegyň, jako je například Anna Fialová či Marta Dancingerová.

Studentku církevní školy, která má k alkoholu, vulgaritám a provokaci blíž než k víře, si růžovovlasá rebelka zahraje bez paruky. „Nijak jsem se nezměnila. Hraju vlastně trošku sebe. Hraju zpěvačku Kailu, která odchází z kapely. Růžové vlasy pomůžou tomu charakteru,” říká Mašková, která nedávno vystoupila s Karlem Gottem a Markem Ztraceným v Příbrami. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků