Výraznou róbu, kterou Margot Robbie oblékla na předávání filmových cen, někteří diváci pohanili.

Výraznou róbu, kterou Margot Robbie oblékla na předávání filmových cen, někteří diváci pohanili. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Příliš krásná na tak ohavné šaty, píší diváci na konto slavné herečky. Vypadala prý jako kartáč v automyčce

Málokdy šlápne v módě vedle, tentokrát ale Margot Robbie (31) neměla při výběru šatů šťastnou ruku. Alespoň podle některých diváků nedělních cen BAFTA.

Černo-stříbrný luxusní model z módního domu Chanel patřil k nejvýraznějším, které herečky oblékly. Čněl jak střihem, tak barevnou kombinací. Nejvíce pozornosti pak budily ostré černé rukávy ladící s výrazným lemem.

„Margot Robbie je příliš krásná na tak ohavné šaty“, „Má perfektní tělo, hrůza, že její stylista se rozhodl je schovat v takové příšernosti“, tweetovali diváci. Některé komentáře pak herečku přirovnaly ke kartáči v automyčce: „Docela blýskavý kartáč, jen co je pravda“, žertoval jeden takový, další zase k létající rybě, „i když krásné“. Kdyby nic jiného, jedno couture model splnil - píše se o něm po celém světě.

Robbie byla na cenu nominovaná za vedlejší roli ve filmu Marie, královna skotská. Cenu v této kategorii si odnesla Rachel Weisz za snímek Favoritka. Na pódiu se však Margot mihla i tak, když předávala sošku pro nejlepšího herce Ramimu Malekovi.

Margot Robbie a Saoirse Ronan ve filmu Marie, královna skotská

Líbí se vám šaty Margot Robbie?

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků