Vojta Dyk - The Voice Video: archiv TV Nova

Vojta Dyk jako drsný rocker? Takhle se partner Vilhelmové ujal Pohody od Kabátu

Zpěvák Vojta Dyk (35) má úplně jiný hudební záběr než jeho kolega z show The Voice Česko Slovensko (9) Josef Vojtek (55). Přesto se jejich cesty střetly a postavili se na jedno pódium.

Soutěžící budou muset svůj talent předvést před Pepou či Vojtou. Každý z koučů si vybere zpěváky do svých týmů a pokusí se jim předat své zkušenosti. The Voice bude mixem hudebních žánrů. O tom diváky v neděli přesvědčí i hvězdní koučové.

Na pódiu si prohodili písně, takže si na videu můžete poslechnout Vojtu Dyka zpívajícího legendární Pohodu, kterou má ve svém repertoáru Vojtek s kapelou Kabát. Pepa se pak pro změnu ujme Tepláků, s nimiž Vojta bodoval jako člen kapely Nightwork.

Neokoukaná porota a sexy moderátorky v show The Voice

Josef Vojtek je jediným koučem, který se vrátí na místo činu. Zbytek sestavy bude mít v show The Voice premiéru. Na novou nabídkou kývnul nejen Vojta Dyk, ale také slovenská zpěvačka Jana Kirschner (42), která má druhé bydliště v Londýně, kde žije s partnerem a dvěma dcerami. Fanoušci rapu ocení Kaliho (38). Urostlý Slovák se stejně jako jeho slavnější kolega a předchůdce v show The Voice Rytmus (44) těší na miminko. Kaliho přítelkyně Alice se už pořádně zakulatila.

Diváci se mohou těšit také na krásné moderátorky. Show bude provázet Tereza Kerndlová společně s Máriou Čírovou. O pikantnosti ze zákulisí se v online speciálu postará sexy raperka Sharlota (24), která slíbila, že se při oblékání nebude nijak omezovat.  

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků