Jana Doleželová se pochlubila parádní figurou.

Jana Doleželová se pochlubila parádní figurou. Foto: Health & Leisure klub Park Holiday (5x)

Nejkrásnější lékárnice i mamina? Jana Doleželová se pochlubila sexy postavičkou v plavkách

Nejkrásnější česká lékárnice a vítězka Miss ČR 2004 Jana Doleželová (39) je už více než rok a půl šťastnou maminkou dcery Veroniky, kterou má s podnikatelem Davidem Trundou.

Coby maminka vypadá snad ještě lépe než v minulosti, což ale není zadarmo. Parádní figura ale není výsledkem drastické diety. Doleželová si štíhlou linii udržuje aktivním pohybem a zdravou životosprávou.

„Diety často vedou k nedostatku některých vitamínů a minerálů, což má pak za následek zhoršenou kvalitu například vlasů, nehtů či pleti. Nejen z tohoto důvodu nejsou řešením, já preferuji jednoznačně sport,“ řekla Super.cu lékárnice a zastánkyně zdravého životního stylu. Doleželová se tak bez obav může chlubit svou sexy postavičkou v plavkách. Naposledy zapózovala v plavkách u bazénu a ve vířivce.

„Ráda kombinuji fitness aktivity s následným plaváním, ideálně pak doplněné relaxem ve vířivce a pobytem v sauně,“ prozradila, jak nejlépe dobíjí baterky misska, na které tak vůbec nejsou poznat náročné maminkovské starosti i radosti. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků