Jiří Menzel s manželkou Olgou

Jiří Menzel s manželkou Olgou Foto: Facebook O. Menzelové

Olga Menzelová sdílela snímky s manželem Jiřím: Jak se nemocnému režisérovi daří?

Když jsme s Olgou Menzelovou (43) mluvili naposledy, bylo to asi měsíc před Vánocemi, byla ráda, že má svého manžela, režiséra Jiřího Menzela (✝82), jenž předloni v listopadu prodělal vážnou infekci mozku, po téměř roce v nemocnicích a ústavech zase doma. „Je to lepší, ale je to náročné,“ svěřila Super.cz.

Nyní přišly další dobré zprávy. Olga se přátelům na sociální síti ozvala s poděkováním k narozeninám, které před pár dny oslavila, a při té příležitosti osvětlila i manželův stav.

„Spousta z Vás ví, že máme za sebou náročné období, kdy se intenzivně řešil zdravotní stav mého muže. Věřte tedy, že jsme spolu doma, máme se dobře a užíváme si společný čas. Jsme šťastní za to, že jsou v našem životě tak úžasní lidé, kteří naši rodinu obklopují a stávají se její součástí!“ narážela Menzelová na tým, který jí s péčí o manžela pomáhá. I jim poslala „pozdravy a poděkování a několik momentů plných pozitivní nálady“.

Těmi momenty měla na mysli čas, který Menzel tráví s dcerami Aničkou a Evičkou. Právě holčičky jsou pro nemocného režiséra tou největší vzpruhou.

Zveřejnil(a) Olga Menzelova dne Úterý 29. ledna 2019
Zveřejnil(a) Olga Menzelova dne Úterý 29. ledna 2019
Zveřejnil(a) Olga Menzelova dne Úterý 29. ledna 2019

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků