Paulina Nakashole

Paulina Nakashole Foto: hermina.cz

Pánové, pozor! Tahle vzrušující černá gazela je nejkrásnější cizinkou Česka

Netradiční soutěž krásy Miss Expat Czech Republic neboli Nejkrásnější cizinka České republiky má svoji vítězku. Nejkrásnější cizinkou České republiky se stala Paulina Nakashole z Namíbie, druhé a třetí místo obsadily dívky z Indie a Dagestánu, Miss sympatie pochází z Vietnamu

V sále pražského Obecního domu se dívky předvedly ve čtyřech soutěžních disciplínách: dokument, rozhovor, módní přehlídka a pochopitelně populární promenáda v plavkách.

Porota, jejíž čestnou předsedkyní se stala modelka Iveta Lutovská, vybírala z deseti exotických krásek tu nejkrásnější. Vítězkou se nakonec stala dívka s číslem 6, Paulina Nakashole z Namíbie, kterou moderátor večera Václav Žmolík charakterizoval jako nádhernou gazelu z jihu Afriky.

A jaké jsou nejbližší plány exotické Pauliny? „Jsem velice šťastná. Mám v plánu dokončit studia a doufám, že korunka mi umožní pomoci prosadit se tady i dalším nádherným dívkám z Namíbie, které by samy neměly šanci.“

Korunku pro první Vicemiss získala soutěžící z Indie, dívka číslo 9, půvabná Sunethra Nirmali. Třetí místo a třetí korunku nasadila Raisa Ismailová z Dagestánu. O vítězce volby Miss Sympatie rozhodli sami diváci, kteří hlasovali v průběhu slavnostní večera. Těsně zvítězila Tra My Nguyen Thi Huong z Vietnamu. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků