Jak dnes vypadají plavčice z Pobřežní hlídky?

Jak dnes vypadají plavčice z Pobřežní hlídky? Profimedia.cz

5 plavčic z Pobřežní hlídky: Která z nich je ve zralém věku stále sexsymbolem?

První epizoda kultovního seriálu Pobřežní hlídka vtrhla na televizní obrazovky před 30 lety. Podívejte se, jak dnes vypadají herečky, které se po kalifornské pláži proháněly v ikonických červených plavkách. Některé jsou unavené, jiné na muže stále působí jako magnet.

Královnou Pobřežní hlídky je jednoznačně Pamela Anderson (55), přestože v ní nefigurovala od samotného počátku. Seriálovou sestavu svými silikony rozšířila v roce 1992 a během pěti let se jako C. J. Parker objevila ve 111 epizodách. Ikonické plavky by mohla obléknout i dnes. Její dekolt je stejně hypnotizující jako v době, kdy se jako plavčice proháněla po pláži.

Už od první sezóny se diváci mohli těšit pohledem na Eriku Eleniak (49), která ztvárnila Shauni McClain. S Pamelou ji spojuje nejen Pobřežní hlídka, ale také pózování pro Playboy. Na rozdíl od své slavnější kolegyně ale v pokročilém věku nemá potřebu provokovat.

Několik životů na pláži zachránila i Alexandra Paul (55), která nedisponovala tak bujným dekoltem jako jiné plavčice. V seriálu vzbuzovala respekt jako Stephanie Holden. Na její postavě vždy bylo znát, že je nadšenou sportovkyní. Fyzicky náročná průprava se jí při natáčení hodila.

Jako Lani McKenzie seriál v roce 1997 obohatila Carmen Electra (46). Sexy brunetka si v Pobřežní hlídce zvykla na obdiv mužů, což ji dodnes neopustilo. Nicole Eggert (46) alias seriálová Summer Quinn nejspíš o pozornost nestojí. V plavkách se na pláži jen tak vystavovat nebude. 

Která herečka z Pobřežní hlídky je nejvíce sexy?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků