Petra Vraspírová během nového představení.

Petra Vraspírová během nového představení. Michaela Feuereislová

Tohle tělo vídá obnažené jen Roman Vojtek! Jeho krásná blondýnka Petra se ukázala ve spodním prádle

Nejen Míša Tomešová (30). V muzikálu Vlasy se pořádně odhalí také přítelkyně herce a zpěváka Romana Vojtka (49) Petra Vraspírová. Ta si udržuje léta štíhlou postavičku a nyní předvedla to, co doma vídá už dlouho jen její partner.

Své křivky ukázala muzikálová herečka v tělovém spodním prádle, které neodpouští žádnou nedokonalost. A diváci se rozhodně měli na co dívat. Vraspírová v muzikálu hraje hlavní ženskou postavu Sheily.

„Muzikál Hair byl vůbec prvním muzikálem, který jsem kdy viděla a který rozhodl o mé budoucnosti muzikálové herečky. Do té doby jsem netušila, že existuje žánr, kde bych mohla tančit, zpívat i hrát současně,“ svěřila se krásná Petra, která během představení předvedla, že ve všech složkách vyniká.

„Hudba i příběh samotný mě dojímají dodnes. Je to přesně ten titul, který mám jako muzikálová herečka na seznamu slavných muzikálů, v nichž si přeji hrát. Je to fenomén, který šokoval, provokoval a nebál se autenticity. Pravda a láska vítězí,“ prozradila Vraspírová, která má za sebou premiéru v Divadle Kalich. 

Gabriela Wolfová , Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků