Karel Gott musel odstoupit od velkého koncertu.

Karel Gott musel odstoupit od velkého koncertu. Foto: Petr Hloušek, Právo

Proč došlo ke zrušení narozeninového koncertu Karla Gotta? Špatná krev odhalila zdravotní problémy

Důvod zrušení koncertu k 80. narozeninám Karla Gotta (✝80) v O2 areně? Tým kolem zpěváka přiznal, že se kvůli jeho oslabené imunitě rozhodli velkolepou událost zrušit. K radikálnímu kroku došel podle informací Blesku Slavík po schůzce s lékaři, kteří ho postavili před nepříjemnou informaci.

Za jeho rozhodnutím prý stojí špatné výsledky krve. Kvůli zdravotním problémům v minulosti se tak k této zprávě nepostavil zpěvák zády a raději s předstihem od koncertu ustoupil. I tak chce Gott vystoupit na všech koncertech, které má již nasmlouvané. To potvrdila i jeho mluvčí Aneta Stolzová. „Pan Gott se bude snažit dostát doposud potvrzeným závazkům,“ řekla Super.cz.

Tato slova potvrdil zpěvák na sobotním plese Czech Top 100 na pražském Žofíně, kde byl hlavní hvězdou večera. Gott zde zazpíval za doprovodu orchestru svého kamaráda Felixe Slováčka (77) a pořádně to rozbalil. Když byl na pódiu, málokdo tušil, že se potýká se zdravotními problémy. V tom byl Karel vždy velký profesionál. Na jevišti na něm starosti nikdy nikdo nepozná! 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků