Kathy Bates je o 27 kilogramů lehčí.

Kathy Bates je o 27 kilogramů lehčí. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Herečka (70) z kultovního thrilleru prozradila, jak se jí podařilo shodit 27 kilogramů

Už ve filmu Misery nechce zemřít (1990), který jí přinesl Oscara, byla pořádný kus ženské. Kathy Bates měla celý život sklony k nadváze a vyzrát nad tloustnutím se jí podařilo až v seniorském věku. O to více je se svými výsledky nyní spokojená.

„Podvědomí mi bránilo odtrhnout se od talíře. Neteř mi prozradila, že všechno je o psychice. Není to žádné tajemství, ale čistá biologie. Naše tělo funguje na základě vjemů a mozek vysílá signály do žaludku,“ prozradila hvězda seriálu American Horror Story magazínu Us Weekly.

„Trik je v tom své podvědomí přelstít a talíř od sebe odstrčit,“ dodala Kathy s tím, že se nedržela žádného moderního hubnoucího trendu. Šla na to postaru. Zanevřela na fast foody a slazené nápoje a kila šla dolů. Proces hubnutí si ale žádal trpělivost: „Výsledek se nedostavil hned, pár let to trvalo. Zásadní je odhodlání něco změnit.“

Americká herečka v minulosti bojovala s rakovinou vaječníků i prsu. Všechny zdravotní překážky ustála a nyní je prý v nejlepší životní formě. To ostatně dokázala i na galavečeru Health Hero Awards v New Yorku. O 27 kilogramů lehčí Kathy už nemusí nosit jen volné šaty. Černé kalhoty doplnila pestrým zkráceným sakem. Velkou změnou byly její šedivé vlasy nabarvené načerno. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků