Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková Foto: Jakub Ludvík

Tvůrci filmu s Lucií Vondráčkovou nevěří špatným hodnocením a obesílají fanoušky: Tohle nikdo nečekal

Film The Perfect Kiss, který natočila Martina Adamcová alias četařka Babinčáková a do jehož hlavní role obsadila Lucii Vondráčkovou (41), se v Česku s úspěchem nesetkal. V kinech se promítal jen pár dnů, diváky nelákal. Na filmovém serveru ČSFD má momentálně pouhých 13 procent a je podle webu 218. nejhorším filmem.

Tvůrci si však za filmem stojí, Adamcová uvedla, že za neúspěch může "špatná distribuční politika". Později se na zmíněném serveru začaly objevovat kladné recenze, které hodnocení vytáhly na 50 procent. Bohužel se přišlo na to, že si někdo založil falešné profily, které pozitivní hodnocení generovaly.

A nyní, jak upozornil web Moviezone.cz, zahraniční distribuční firma, jejíž ředitelkou je Martina Adamcová, začala obesílat mailem některé filmové fanoušky, kteří se k filmu negativně vyjádřili, s požadavkem o potvrzení, že film skutečně viděli, případně kde. Pod mailem není podepsaná Adamcová, ale jistý Steve Elliott. Tvůrci zřejmě nejspíš stále nevěří, že nejde o žádné spiknutí pro filmu, ale o prosté vyjádření názoru.

Lucie Vondráčková ve filmu The Perfect Kiss

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků