Chris Pratt a Katherine Schwarzenegger se zasnoubili. Během sedmiměsíčního vztahu se zatím neukázali na žádné oficiální akci.

Chris Pratt a Katherine Schwarzenegger se zasnoubili. Během sedmiměsíčního vztahu se zatím neukázali na žádné oficiální akci. Profimedia.cz

Schwarzeneggerova dcera (29) se zasnoubila s rozvedeným akčním hrdinou. Mrkněte na ten prsten

Dovolená herce Chrise Pratta (39) a o deset let mladší spisovatelky Katherine Schwarzenegger, dcery akčního hrdiny Arnolda Schwarzeneggera a Marie Shriver, se nadmíru povedla. Jen co se vrátili, oznámili zásnuby.

Zda k nim došlo ještě v Mexiku, kde pár pobýval i s matkou budoucí nevěsty a jejími dvěma bratry, nebo až v Los Angeles, neuvedli, zato se pochlubili nádherným prstenem s velkým diamantem, který představitel strážce galaxie Star-Lorda Katherine navlékl. „Milá Katherine, jsem tak rád, že jsi řekla ‚ano‘. Jsem nadšený, že se stanu tvým mužem,“ napsal ke společné fotce, kterou herec sdílel na Instagramu.

Zásnuby přišly po pouhých sedmi měsících vztahu. Ten začal loni v létě, rok po Prattově rozchodu s manželkou Annou Faris, se kterou má syna Jacka. Rozvedli se loni.

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků