Lucie Bílá byla z Radkova tetování nadšená.

Lucie Bílá byla z Radkova tetování nadšená. Herminapress

Lucie Bílá své jméno vytetované na bicepsu přítele schválila: Takhle romantické gesto odměnila

Větší důkaz lásky Lucii Bílé (55) snad její testosteronový anděl Radek Filipi (35) dát už nemohl. Na levý biceps si totiž nechal vytetovat její autogram. K tetování na své levé ruce se svalovec nejdřív pochlubil na sociální síti a pak také na křtu knihy Příběhy Ježíškových vnoučat, kam svou milovanou Lucku doprovázel.

„Jenom malé upřesnění. Nosím její jméno vytetované na jedné ruce. Mám ho tam někdy od loňského roku a teď nedávno jsem dolaďoval i nové tetování. Samozřejmě Lucka byla mým prvním kritikem, ale nebrblala, a naopak mi ho schválila,“ svěřil se Radek.

Zlatá slavice byla z takového milostného vyznání samozřejmě nadšená a svého milého za jeho čin pak na akci odměnila něžným polibkem.

A naměkko byla i z toho, že se stala kmotrou nové knihy. „Víte, mám ráda věci, které mají smysl a jsou užitečné. A tenhle projekt, který je určen dříve narozeným a opuštěným lidem v domovech důchodců, užitečný rozhodně je a přinesl splnění vánočních přání tisícům seniorů. Já jsem přispěla svou trochou do mlýna tím, že vyrábím z korálků růžence a andělíčky a prodávám je mimo jiné na svých koncertech. To, co vydělám, jde beze zbytku na charitu a konkrétně na nákup invalidních vozíků, kterých jsem už koupila sedmnáct,“ radovala se zpěvačka. 

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků