Ondra promluvil o svém synovi.

Ondra promluvil o svém synovi. Michaela Feuereislová

Fešný doktor z Modrého kódu Ondřej Rychlý prozradil, jak si užívá svého prvorozeného měsíčního syna

Na konci listopadu se stal syn Petra Rychlého (58) tatínkem. Ondřej Rychlý (26), kterého diváci znají jako doktora Prokopa Hlinku z Modrého kódu, si svou novou životní roli velmi užívá. Nenechal si ujít ani příchod malého Tobiáše na svět.

„Byl jsem u porodu a krásně to vyšlo, že jsem mu do břicha četl termíny a on si vybral jediný den, kdy mám volno, takže jsem tam byl celou dobu a byl to neuvěřitelný zážitek a do teď to zpracovávám,“ prozradil Ondřej na křtu knihy ke zmíněnému seriálu.

Na obrazovce Ondřej pravidelně zachraňuje pacienty, takže jsme se ho zeptali, zda musel i v reálném životě někdy zasáhnout.

„Když jsem měl první rande se svojí přítelkyní, vedle zkolaboval člověk a já jsem okamžitě volal záchranku a dělal jsem první pomoc přes telefon, takže s tím mám ve svém vlastním životě zkušenost. A hlavně jsem na ni v tu chvíli udělal velký dojem,“ řekl Super.cz Rychlý se smíchem na konto partnerky Terezy.

„Měl jsem nejkrásnější Vánoce, prožívám úplně nový druh lásky, o kterém jsem vůbec nevěděl, že můžu mít, a máme doma takový zamilovaný trojúhelník, který je bezpečný. Jen už měsíc a půl nespím, je to náročné, ale krásné. Je to zvláštní, že musím být tady na Modrém kódu a mezitím se mi stávají důležité věci,“ dodal na závěr Ondřej. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků