Hana Vagnerová se představí jako Denisa v seriálu Lajna. Video: Stream.cz

Tohle byl ve svlékání strop: Hanka Vagnerová toho před kamerou i tak ukázala dost

Bývalou prostitutku a go-go tanečnici a nynější zlatokopku Denisu si Hanka Vagnerová (38) v seriálu Lajna zahrála s chutí. Scénář jí sedl jako ulitý, ale co se kostýmů týče, k nim měla připomínky. Vzhledem k povaze role totiž hrozilo, že její stydlivost projde zatěžkávací zkouškou.

Hanka však našla s tvůrci společnou řeč. „Pan režisér naštěstí svolil, že jsem nemusela být tak, jak to asi původně role vyžadovala, a jak to asi Petr Kolečko psal do scénáře. Do toho bych ani nešla. Dohodli jsme se na nějakém kompromisu,“ řekla Super.cz.

Osmidílný seriál z hokejového prostředí bude od neděle 13. ledna k vidění na Stream.cz a na Televizi Seznam. Hlavní roli v něm ztvárnil Jiří Langmajer (55), jenž se divákům představí jako bývalý reprezentant a nynější hokejový trenér Luboš Hrouzek. Právě ten si Denisu namluví.

Natáčení s Langmajerem prý byla radost. „Jirkovi jsem říkala, že je úplně geniální. A to myslím naprosto vážně a jsem šťastná, že jsem po jeho boku mohla hrát,“ vysekla Vagnerová kolegovi poklonu.

V roli Hrouzkova syna se představí Zdeněk Piškula. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků