Monika Absolonová se už dva měsíce raduje z druhého miminka.

Monika Absolonová se už dva měsíce raduje z druhého miminka. Foto: Super.cz/Václav Beran/divadlo Studio DVA, Instagram M. Absolonové

Monika Absolonová se raduje z rozesmátého miminka. Matoušovi jsou 2 měsíce a je kouzelný

Monika Absolonová (45) se loni na podzim stala dvojnásobnou matkou, když se po Tadeášovi dočkala druhého syna Matouše. Ten ve čtvrtek oslavil dva měsíce, což zpěvačka nenechala bez komentáře: „Ať jsi dál šťastný a zdravý, prďolíne náš!“ napsala k fotce rozesmátého miminka, kterému evidentně nic nechybí.

Dalším důvodem k radosti může být třeba role, kterou Monika dostala ve svém domovském divadle Studio DVA, v „nekorektní revui aneb sentimentálně-senilní sta-řecké last minute tragédii“ Bond/Medea.

Bratři Cabani ve hře zpracovali a propojili téma klasického řeckého dramatu s novodobým akčňákem. „Jedná se o klasické antické drama, až na to, že Iásón je britskou královnou jmenován velitelem jaderné ponorky Zlaté rouno. Ale jako syn Islámského státu má s touto globální zbraní své plány. Dosud tu na řešení takových problémů byl James Bond. Ale doba je jiná a namísto stárnoucí legendy nastupují média. Bond se tedy dá na politiku a zakládá stranu 007,“ zní z divadla.

Roli Bondovy nadřízené „M“ Absolonová zkoušela ještě těhotná, dle svých možností. A dle možností také naskočí do představení. Její alternace Zuzana Stavná bude zatím v obsazení převažovat. Premiéra je naplánována na pátek 11. ledna, Médeu hraje Ivana Chýlková, Bonda pak Petr Fejk. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků