Scott Eastwood

Scott Eastwood Profimedia.cz

5 sexy snímků syna Clinta Eastwooda v plavkách: Tento svalovec pláž snad vůbec neopouští

Ať je jaro, nebo zima, Scotta Eastwooda (32) vždy najdete v plavkách na pláži. Občas oblékne neopren a skočí do vln na surf, jindy se věnuje plážovým sportům v obležení krásných dam. Co se týče sex-appealu, jablko v tomto případě opravdu nepadlo daleko od stromu, sexy svalovec totiž jako by svému slavnému otci Clintu Eastwoodovi (88) z oka vypadl. Z jeho osmi dětí se mu rozhodně podobá nejvíce.

Přestože si Scott zahrál v nespočtu filmů, na plátně se objevuje většinou v menších rolích, jako například v posledním snímku ze série Rychle a Zběsile nebo v komiksovém trháku Sebevražedný oddíl. O něco výrazněji se projevil v oblíbeném Pacific Rimu, jehož pokračování jsme mohli v kinech vidět v minulém roce.

Pokud jste se však do kina nedostali, můžete se na Eastwooda podívat už dnes na TV Seznam od 21:00 v krimidramatu Americký zločin. Drsný snímek o týrání dítěte, který byl natočen podle skutečných událostí, se dočkal u diváků velkých ohlasů a vzbudil silné emoce. Mezitím si Eastwoodovy svaly můžete prohlédnout v naší galerii. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků