Lourdes Leon

Lourdes Leon Profimedia.cz

Madonna po skandálu s implantáty sdílela fotku své první lásky: V bikinách vypadá fantasticky

Možná aby kvůli nedávné bouři na sociálních sítích trochu odvrátila pozornosti od své osoby, sdílela zpěvačka Madonna (64) na Instagramu fotku své nejstarší dcery Lourdes. Nedivíme se, že patří k těm, které má uložené, mladá modelka na snímku pózuje na pláži, v kraťasech a bikinách, a vypadá skvěle.

Trochu nenápaditý popisek „dívka na pláži“ Madonna vyšperkovala hashtagy, ve kterých svým fanouškům připomněla, že Lourdes je jejím prvorozeným dítětem a také „první láskou“. Přidala i přezdívku dcery - „Lola“.

Vedle Lourdes, kterou má s hercem a svým někdejším fitness trenérem Carlosem Leonem, Madonna porodila ještě syna Rocca, jehož otcem je režisér Guy Ritchie. Další čtyři děti, syna Davida a dcery Mercy, Esther a Stellu, si adoptovala.

Syn David se vedle fotbalu zajímá i o hudbu a byl to právě on, kdo matku pěvecky doprovodil na novoročním vystoupení v newyorském baru, kde hosté pořídili video, na němž má Madonna výrazně větší pozadí. Na internetu se následně strhla diskuze o tom, jestli si zpěvačka nechala upravit sedací partie, nebo šlo o kostým. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků