Lourdes Leon

Lourdes Leon Profimedia.cz

Madonna po skandálu s implantáty sdílela fotku své první lásky: V bikinách vypadá fantasticky

13. ledna 2019 5:55

Možná aby kvůli nedávné bouři na sociálních sítích trochu odvrátila pozornosti od své osoby, sdílela zpěvačka Madonna (60) na Instagramu fotku své nejstarší dcery Lourdes. Nedivíme se, že patří k těm, které má uložené, mladá modelka na snímku pózuje na pláži, v kraťasech a bikinách, a vypadá skvěle.

Trochu nenápaditý popisek „dívka na pláži“ Madonna vyšperkovala hashtagy, ve kterých svým fanouškům připomněla, že Lourdes je jejím prvorozeným dítětem a také „první láskou“. Přidala i přezdívku dcery - „Lola“.

Vedle Lourdes, kterou má s hercem a svým někdejším fitness trenérem Carlosem Leonem, Madonna porodila ještě syna Rocca, jehož otcem je režisér Guy Ritchie. Další čtyři děti, syna Davida a dcery Mercy, Esther a Stellu, si adoptovala.

Syn David se vedle fotbalu zajímá i o hudbu a byl to právě on, kdo matku pěvecky doprovodil na novoročním vystoupení v newyorském baru, kde hosté pořídili video, na němž má Madonna výrazně větší pozadí. Na internetu se následně strhla diskuze o tom, jestli si zpěvačka nechala upravit sedací partie, nebo šlo o kostým. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků