Richard Madden

Richard Madden Profimedia.cz

Sexy aspirant na roli Bonda získal první velkou cenu: Ve smokingu vypadal opravdu jako agent 007

8. ledna 2019 11:25

Seriál Bodyguard uchvátil milióny diváků po celém světě. Představiteli hlavní postavy, herci Richardu Maddenovi (32) role dokonce vynesla Zlatý glóbus. Madden, který se proslavil jako Robb Stark v populárním seriálu Hra o trůny, je v poslední době velmi v kurzu, a dokonce se o něm hovoří jako o příštím Jamesi Bondovi.

Skotský samec během přebírání ceny dojemně děkoval své herecké kolegyni Keeley Hawes, kterou nazval nejlepší herečkou, s jakou kdy hrál. Chemii mezi seriálovými partnery diváci nesmírně cenili a už nyní se těší na druhou sérii, která je zatím v procesu tvorby.

Seriál pojednává o Davidu Buddovi, válečném veteránovi, který má jako osobní strážce chránit ministryni vnitra. V roli bojovníka proti terorismu podal Madden velmi přesvědčivý výkon a není tedy divu, že se o něj zajímají i tvůrci Bonda.

Že v saku vypadá skvěle ostatně dokázal i na Glóbech. Navíc dorazil sám a přítomné dámy z něj nemohly spustit oči. V soukromí Madden údajně už nějakou dobu randí s o jedenáct let mladší herečkou Ellie Bamber (21). Ta se však v prosinci svěřila Red magazínu, že kvůli pracovnímu vytížení její soukromí trochu strádá. 

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků