Ricky Martin a Jwan Yosef (zprava) se radují z holčičky.

Ricky Martin a Jwan Yosef (zprava) se radují z holčičky. Profimedia.cz

Ricky Martin vstoupil do nového roku s dcerkou: Příjmení má po obou tatíncích

Toho nejkrásnějšího vánočního dárku se Ricky Martin (47) letos dočkal s lehkým zpožděním. Na sklonku roku 2018 jeho rodinu rozšířila dcerka.

Slavný zpěvák je od roku 2017 manželem malíře Jwana Yosefa. Společně už vychovávají desetiletá dvojčata Valentina a Mattea, která si Ricky pořídil díky náhradní matce. Teď už je v jejich rodině i holčička.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Nos emociona anunciar que nos hemos convertido en padres de una hermosa y saludable niña a la que hemos llamado Lucía Martin-Yosef. Esto ha sido sin duda un cumpleaños y celebración de la Navidad única en nuestras vidas. Tanto sus hermanos como Jwan y yo estamos completamente enamorados de nuestra beba y agradecidos de poder comenzar este 2019 con el mejor regalo que podíamos recibir, el regalo de la vida. We are beyond happy to announce that we have become parents to a beautiful and healthy baby girl, Lucia Martin-Yosef. It has been a special time for us and we cant wait to see where this stellar baby will take us. Both her beautiful brothers and me and Jwan have fallen in love with Lucia ❤

Příspěvek sdílený Ricky (@ricky_martin), Pro 31, 2018 v 2:31 PST

„S potěšením oznamujeme, že jsme se stali rodiči krásné a zdravé holčičky, Lucii Martin-Yosef. Je to pro nás úžasné období a nemůžeme se dočkat, co s tímto skvělým miminkem zažijeme. Oba její bráškové i já s Jwanem jsme si ji hned zamilovali,“ napsal zpěvák na Instagramu k roztomilé fotce, na níž Lucia drží prsty svých tatínků. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků