Džíny FC1929

Džíny FC1929

FC1929 – značková móda pro dámy i pány

Hlavní ideou značky FC1929 je jasná koncepce, která klade důraz na použití špičkových a výjimečných materiálů. Městský a ležérně elegantní styl oblékání v sobě promítá poslední módní trendy.

V pánské části kolekce FC1929 jsme se zaměřili na extravagantní i klasický styl. Pánskou část kolekce s názvem FC URBAN STYLE tvoří casual oblečení a módní doplňky z velmi kvalitních materiálů. Bavlněné svetry, kalhoty z bavlněného canvasu, pánské tašky a v neposlední řadě také kvalitní spodní prádlo, které drží tvar díky kombinaci 95 % bavlny a 5% elastického Spandexu.

V  kolekci FC1929 určené pro dámy naleznete v top aktuálním vzoru kohoutí stopy  krátké pouzdrové šaty s nádechem 60. let, kabátek a elegantní kostýmek. Pro odvážnější jsme tyto modely navrhli i v sebevědomé korálově červené barvě.

Jasným důkazem použití výjimečných materiálů jsou např. dámské střevíčky FC1929, které jsou vyrobeny z jemné rukavičkářské kozí kůže -kozinky. Obuv vyrobena z tohoto materiálu poskytuje nositelce mimořádný komfort a přizpůsobí se tvaru každého chodidla.  Vnitřní část je také celokožená.

Toto značkové oblečení je možné zakoupit výhradně na webu www.fc1929.com nebo prostřednictvím našeho tištěného katalogu u některého z našich prodejců po celé ČR i SR. 


Časová osa článků