Riley Keough

Riley Keough Profimedia.cz

Vnučka Elvise Presleyho ukázala ňadra v kontroverzním filmu, při kterém diváci odcházejí z kina

Snímek Jack staví dům měl premiéru na filmovém festivalu v Cannes a během jeho promítání lidé hromadně opouštěli sál. Někteří kritici film Larse von Triera zhodnotili jako nechutný a ubohý. Film o masovém vrahu Jackovi, který si pro své oběti vybírá ty nejhorší a nejbizarnější způsoby zabití, zkrátka není pro každého. Podle hlavního představitele, herce Matta Dillona, je dokonce správné, že mají lidé podobné reakce, a snímek považuje za velmi dobrý.

Pár světlých stránek ovšem i tento znepokojující kinematografický počin má. Jednou z nich je beze sporu nahé tělo herečky Riley Keough. Vnučku Elvise Presleyho byste v blonďatém provedení nepoznali, obvykle se totiž objevuje se zrzavými vlasy. Také to není poprvé, co se Riley v nějakém filmu objevila nahá. Její ňadra filmové tvůrce natolik zaujala, že má herečka svlečené scény snad v každém snímku.

Ovšem ani její nahá scéna v hrůzyplném filmu Jack staví dům není zrovna vzrušující. Jak se můžete přesvědčit v naší galerii, postava, kterou Riley v hororu ztvárnila, také nedopadne příliš dobře. Tento snímek vás do vánoční pohody moc nenaladí. 

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků