Miley Cyrus

Miley Cyrus Profimedia.cz

Už zase provokuje: Rebelka Miley Cyrus vystoupila bez podprsenky a málem neuhlídala poprsí

Zpěvačka Miley Cyrus (28) sobotní vystoupení v pořadu Saturday Night Live málem obohatila o trochu lechtivější materiál. Vybrala si outfit, složený ze stříbrného svršku Gucci se zipem, který však nechala kompletně rozepnutý. Diváci i hudebník Mark Ronson, který ji doprovodil na kytaru, se tak mohli kochat nejen jejím plochým bříškem, ale především poodhaleným poprsím. Je s podivem, že zpěvačce v přímém přenosu nevykoukly bradavky.

Duo zahrálo singl Nothing Breaks Like a Heart a sklidilo i velký úspěch na sociálních sítích. Fanoušci se Miley nemohli nabažit. „Nikdy jsem vystoupení Miley nevěnoval tolik pozornosti,“ žertoval jeden z fanoušků na Twitteru a nespočet dalších se k němu přidalo. Dokonce i sám Ronson, který je spoluautorem singlu, měl problémy spustit zrak z rozevlátého svetru.

Jejich hit je v žebříčku Billboard's Hot 100 na 67. místě a na Youtube si už vysloužil přes 22 miliónů zhlédnutí. Možná to bude také kvůli tomu, že Miley v klipu vystavuje holý zadeček. Cyrus zazpívala také vánoční píseň Happy Xmas (War Is Over) a oblékla šaty, které měly rovněž výstřih až po pupík. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků