I tahle dáma má právo nosit sexy prádélko (Ilustrační foto)

I tahle dáma má právo nosit sexy prádélko (Ilustrační foto) Profimedia.cz

Chtějí sexy prádélko jako topmodelky: Oplácané dámy se svlékly a protestovaly před prodejnou Victoria´s Secret

Na velkolepé show značky spodního prádélka Victoria´s Secret byly tak jako každý rok k vidění ty nejkrásnější světové modelky.

Na ladné sexy křivky štíhlých krásek byla radost pohledět, ale prádlo, které nosí Kendall Jenner, Gigi Hadid či Lais Ribeiro není pro každou ženu.

Dámy s řekněme plnějšími křivkami andělské spodní prádlo prostě nosit nemůžou, protože pro ně neexistuje velikost. A proti tomu se rozhodla protestovat skupina žen, které se v centru Londýna svlékly do prádla a hrdě zapózovaly před prodejnou Victoria´s Secret.

Ženy, které se sdružují na instagramovém profilu Love Disfigure se ihned staly středem pozornosti. Jejich cílem není nic jiného než to, aby luxusní prádélko mohly nosit i obyčejné ženy. To je ale dámám s těmito proporcemi u Victoria´s Secret zatím zapovězeno, a tak neváhají protestovat tímto neotřelým způsobem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Amazing Day yesterday protesting inside and outside Victoria’s Secret then up to Oxford Street. It was great to see people smiling, clapping, cheering and talking to us. Calling for Diversity amongst all brands has always been my mission. Collaborating with the Diverse Brand @nunude_official helped to make my Campaigns worth all the chanting, shouting and explaining to young children. When people look at us and think we are craving for attention because we eat too much they clearly are blind to what is happening out there. We have become so use to seeing one body image that we find it difficult to open up our minds to want to see others. We are representing EVERY BODY TYPE regardless of Age Ethnicity Disfigurement Disability Differences Sexual Orientation Gender and most importantly SIZE. Open your Eyes and Heart to Change. Our children are suffering because of it ❤️ @britishvogue @graziauk @dailymail @guardian @metro.co.uk #diversityinfashion #bodypositive ❤️

Příspěvek sdílený Love Disfigure (@love_disfigure), Pro 6, 2018 v 10:22 PST

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků