Markéta Martiníková čte na fotce v kalendáři Bibli

Markéta Martiníková čte na fotce v kalendáři Bibli Foto: Marián Juskanin

Podruhé těhotná muzikálová zpěvačka představila kalendář: Protože je křesťanka, čte v něm i bibli

Zpěvačku Markétu Martiníkovou jsme naposledy zmiňovali mezi trojicí muzikálových div, které krátce po porodu prvního dítěte opět otěhotněly. Blondýnka snáší druhé těhotenství dobře, vystupuje, a dokonce představila i kalendář pro svoje fanoušky.

Už před pár lety jsme zmiňovali, že Markéta také moderovala na křesťanské televizi Tv Noe, je křesťankou, a proto mezi jejími fotkami v kalendáři rozhodně nenajdeme žádné "nahotinky".  Na jedné z fotografií čte dokonce budoucí dvojnásobná maminka bibli.

"Kalendář Cesta životem je pro nás s mým dvorním fotografem a blízkým kamarádem Mariánem Juskaninem společné dílo, ve kterém na život poukazujeme trochu odlišným pohledem, než je tomu v šoubyznysu u mých kolegů zvykem," vysvětluje Martiníková, kterou můžete znát třeba z prken divadla Kalich.

"Jak už napovídá název, kalendář Cesta životem mapuje určitým způsobem také můj osobní život, tedy nejen profesní. Proto také obsahuje například fotky z obou mých těhotenství," doplňuje Markéta, které ke snímkům přidala i duchovní citáty, jež vždy doplňují celkový dojem z dané fotografie.

"Myslíme si a pevně doufáme, že by náš kalendář mohl lidi potěšit nejen vizuálně, ale také určitým způsobem povznést nebo pozastavit v jejich běžném denním shonu. Přáli jsme si vnést do našeho díla tedy také duchovní rozměr, který lidé tolik touží během svého života prožít," dodala zpěvačka. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků