Lucie Šafářová nechyběla na prvním zápase Tomáše Plekance za Kometu Brno. Slavili ale sparťané.

Lucie Šafářová nechyběla na prvním zápase Tomáše Plekance za Kometu Brno. Slavili ale sparťané. Profimedia.cz

Láska na první pohled? Ani nápad! Lucie Šafářová poprvé promluvila o Tomáši Plekancovi

Její jméno se v souvislosti s rozvádějícím se Tomášem Plekancem (38) a potažmo i jeho manželkou Lucií Vondráčkovou skloňuje ve všech pádech, ona sama zatím mlčela. Na čtvrtečním utkání brněnské Komety, týmu jejího partnera, s pražskou Spartou ale udělala Lucie Šafářová (34) výjimku.

A nad slovy tenistky se nelze než pousmát, moderátorovi totiž o prvním setkání s Plekancem, které proběhlo právě na stadionu Komety, řekla, že na ni působil nepříjemně. Proč?

„Hrozně se soustředil na zápas. Říkala jsem si, že je takový nepříjemný!“ smála se Lucie v rozhovoru pro O2 TV Sport s tím, že to bylo poprvé, co viděla Plekance naživo hrát. To dnes nechybí na žádném jeho zápase. Pravda, za brněnský klub a kladenské Rytíře jich ještě moc odehrát nestihl. Teprve koncem listopadu oznámil, za koho bude hrát.

Na tiskové konferenci, která proběhla v Kladně, dokonce mezi řečí zažertoval o svém rozvodu, když se ho jeden z novinářů zeptal, zda už si stihl nastudovat zápasy svých soupeřů v extralize a první lize. „Měl jsem o tom dobrý přehled, minulou i předminulou sezonu jsem dost sledoval, ale letos jsem byl spíš ponořený v knížkách kanadského rodinného práva,“ pobavil žurnalisty. 

Super.cz


Časová osa článků