Petr Kolář se manželce omluvil písní.

Petr Kolář se manželce omluvil písní. Michaela Feuereislová

Petr Kolář přiznal: Hymnu nevěrníků jsem napsal s litrem vína v krvi

Zpěvák Petr Kolář (53) souhlasí s označením, že je jeho nová píseň Navzdory hříchům svým způsobem hymnou nevěrníků. „Já si myslím, že celá deska, nejen tahle píseň, jsou o životě. A já jsem teď tři roky nic neudělal. Tak jsem zmapoval a pojmenoval věci, které jsem během tří let prožil,“ prohlásil zpěvák, jehož letošní nevěra vůči manželce Zuzaně hýbala světem médií.

„Kluci, vy to znáte, také máte rodiny, jednou to jde nahoru, jednou to jde dolů, o tom je život. Tuhle píseň jsem psal o půlnoci, kdy jsem si dal litránek červeného a nějak to šlo ze mě ven. To jsou problémy, které prožíváme všichni, nejen já,“ řekl Kolář v rozhovoru s duem Těžkej Pokondr na rádiu Frekvence 1.

Dál se ale v soukromých problémech nepitval. Hlavně propagoval turné k nové desce. „Říkáme tomu vánoční turné, protože se koná v předvánoční čas. Vyrážíme 15. listopadu, budeme v rámci koncertů hrát i pár koled. V každém městě vybereme dětský sbor, který bude zpívat s námi. Tu vánoční atmosféru tedy navodí i ten sbor se svými vánočními věcmi,“ řekl k turné zpěvák. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků