Jen do neděle probíhají Stříbrné dny MOSHNA! Využijte možnost pořídit stříbrné šperky výhodněji

10. prosince 2018 0:05 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Na Stříbrnou neděli jsou už Vánoce opravdu za rohem a mnozí mají vánoční dárky schované ve skříni. Možná ale také patříte k těm, kdo si nechává vánoční nákupy na poslední chvíli. A to se vám vyplatí. Již jen pár dní budou probíhat oblíbené Stříbrné dny MOSHNA, a vy tak máte ještě možnost koupit dárky za skvělé ceny.
Vyřešte vánoční nákupy elegantně ještě dnes a výhodněji

Vyřešte vánoční nákupy elegantně ještě dnes a výhodněji

Stříbrnou nedělí končí týden oblíbených Stříbrných dní úspěšného českého výrobce šperků MOSHNA. Využijte jedinečnou možnost nákupu úžasných stříbrných šperků za opravdu skvělé ceny. Nechte se překvapit širokou nabídkou originálních něžných i elegantních vzorů pro dámy, drsnějšího designu pro pány či roztomilých šperků z dětské kolekce Jungle Pinkee pro vaši malou princezničku. Potěšte se hned dvakrát a nakupte stříbrné šperky pro sebe či jako dárek k Vánocům, nebo úplně klidně jen tak pro radost. A právě teď s dopravou zcela zdarma! A pokud to nestihnete do neděle, ceny vás i tak mile překvapí.

Řešení
nyní na moshna.cz
Darujte výjimečné šperky jako projev výjimečného vztahu

Darujte výjimečné šperky jako projev výjimečného vztahu

Důraz na krásu, originalitu, eleganci a řemeslnou poctivost – to je kolekce pro zvláštní příležitosti, to je kolekce stříbrných šperků Exclusive. Nechte se okouzlit stříbrným příběhem šperků této výjimečné kolekce, kterou si, díky své osobitosti, zamilovaly i ženy v Japonsku, Číně nebo Vietnamu. Šperky z této kolekce nejsou výjimečné jen svou velikostí a pozorností, kterou budete poutat, ale také způsobem, kterým jsme je pro vás vyrobili. Všechny šperky jsou vyrobeny v České republice z kvalitního stříbra 925/1000 nejmodernější laserovou technologií, ale zároveň s vysokým podílem ruční práce našich šikovných šperkařů. Použili jsme také ještě odolnější a pevnější stříbrný materiál a většina šperků je navíc opatřena ochrannou vrstvou rhodia. Šperky vám tak vydrží déle krásné. Nechte se v této hektické předvánoční době vtáhnout do atmosféry Dálného východu, který byl inspirací této výjimečné kolekce. Klikněte a staňte se součástí tohoto osobitého příběhu.

Prohlédnout
nyní na moshna.cz
To nejlepší pro naše nejmenší

To nejlepší pro naše nejmenší

Veselý smích a rozzářené dětské tváře. To je ten nejkrásnější dárek, který můžeme dostat. Proto mysleli designéři a šperkaři i na mladé slečny a princezny. Mezi dětskými šperky najdete spoustu úžasných a barevných kousků s motivy hvězdiček, kytiček, zvířátek a dalších. Překrásné a roztomilé stříbrné náušnice, přívěsky s řetízkem nebo náhrdelníky jsou jako stvořené pro vánoční překvapení pod stromečkem pro malé parádnice. Všechny šperky dětské kolekce Jungle Pinkee jsou zdravotně nezávadné, a tak se o zdraví svých dětí nemusí obávat ani jejich maminky. Pečlivé zpracování každičkého detailu a kvalitní sterlingové stříbro 925/1000 zaručují, že se z krásy roztomilých kousků budete moci těšit po dlouhou dobu. Ochranná vrstva čistého stříbra na povrchu dětských šperků je antibakteriální a chrání před alergickou reakcí. Vyberte na eshopu stříbrný dárek pro vaše zlatíčka ještě dnes.

Chci koupit
nyní na moshna.cz
Jak si vybrat to pravé

Jak si vybrat to pravé

Nevíte, jestli vaši drazí více ocení něco výrazného, či spíše jemný šperk? Nevadí, i to umíme zařídit. Potěšte je prostě dárkovým voucherem MOSHNA, ať si sami zvolí to pravé. A navíc máte dárek hned, protože voucher vám během chvilky přijde do mailu. Pokud si chcete šperky více prohlédnout, navštivte některou z vybraných prodejen Teta drogerie nebo pražskou pobočku hračkářství Hamleys. Ale pokud si chcete vybrat hezky z tepla domova, prostě jen klikněte na www.moshna.cz a vyberte si nejkrásnější dárky ještě dnes. Náš eshop je ověřen zákazníky a my tak hrdě neseme hodnocení 100 %.

Řešení
nyní na moshna.cz

Časová osa článků