Priyanka Chopra a Nick Jonas

Priyanka Chopra a Nick Jonas Profimedia.cz

Svatební šaty této slavné herečky jen tak něco nepřekoná. Podívejte se na vlečku, která měřila neuvěřitelných 24 metrů

Bollywoodská hvězda a bývalá Miss World Priyanka Chopra (36) si svatbu se zpěvákem Nickem Jonasem (26) opravdu užila. Během slavností oblékla hned několikery šaty, které jí nesmírně slušely. Ovšem největší pozornost si zaslouží ty, které na sobě měla při církevním obřadu. Vlečka totiž měřila 24 metrů a pomáhalo ji držet pět pomocníků. Níže se můžete podívat na video, jak nevěsta kráčela k oltáři.

Róbu, posetou dvěma milióny perleťových flitrů, zhotovil návrhář Ralph Lauren, který oblékl také ženicha a další svatebčany. Křesťanský obřad proběhl rovněž v Indii, kde se konaly třídenní ceremonie. V rámci indického obřadu oblékla nevěsta tradiční rudou róbu od návrháře Sabyasachiho Mukherjiho. Tradiční indický oděv oblékl i ženich Nick Jonas, kterému nechyběl ani turban na hlavě.

Okázalé oslavy se konaly v Umaid Bhawan v Rajasthanu a nechyběly na nich ani zpěvákovi slavní bratři, včetně Joea Jonase se snoubenkou Sophií Turner. Soudě dle doposud zveřejněných snímků a videí se na pompézní svatbě opravdu nešetřilo a hosté na ni nejspíš jen tak nezapomenou.

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků