Julia Roberts

Julia Roberts Profimedia.cz

Byla vzorem vévodkyně Meghan, v 51 vypadá fantasticky a i po 30 letech v branži ji kolegyně umí dostat do úzkých. O kom je řeč?

Kdo by neznal herečku Juliu Roberts (54)... Díky filmu Pretty Woman takových mnoho není. Jako prostitutka Vivien, kterou si vyhlédl miliardář Edward, vnukla mnoha ženám a dívkám (všech profesí) myšlenku, že i na ně možná někde čeká boháč, který je bude upřímně milovat. Spojení s Richardem Gerem tehdy navíc mimořádně zafungovalo.

Film režiséra Garryho Marshalla z roku 1990 se stal kultovním a Julia Roberts díky němu nezapomenutelná. Možná tak trošku na úkor jejích skvělých snímků jako Erin Brockovich, Notting Hill nebo třeba Blízko od sebe. Jako o „pretty woman“ se o Julii mluví dodnes.

A krásná Roberts opravdu je, o čemž svědčí nejen herecké role, ale mnohé kampaně, do nichž si ji značky vybírají. Především její tvář dělá reklamu Lancome, štíhlé nohy zase Calzedonii. Spojení s filmovým a potažmo kosmetickým a oděvním průmyslem jí vyneslo tři milióny followerů na Instagramu, který si založila teprve před půl rokem. Když se s moderátorkou Ellen DeGeneres nedávno bavila na téma zvýšení počtu sledujících, poradila jí tak, že z toho byla Roberts červená až za ušima.

Mimochodem, byla to právě Roberts, která herečku Meghan Markle, nyní vévodkyni ze Sussexu, inspirovala k tomu profesně se vydat do filmové branže, jak (Meghan) uvedla v roce 2017 v jednom rozhovoru. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků