Petr Říbal a Michaela Hávová

Petr Říbal a Michaela Hávová Foto: Super.cz/Instagram P. Říbala

Moderátor Evropy 2 si může pískat: Podívejte se na jeho krásnou holku nejen v bikinách

Jsou spolu už nějaký ten pátek a vztah jim klape. Moderátor Petr Říbal a modelka Michaela Hávová o tom ostatně své fanoušky pravidelně zpravují na sociálních sítích. A zatímco ještě nedávno si dopřávali tepla na dovolené v Turecku, aktuálně už profily ladí do vánoční tematiky.

Na nadcházející svátky se oba těší, užívají si první sníh, zdobení bytu i vánoční trhy. Na ty na Staroměstském náměstí v Praze se chystají v sobotu, kdy zde proběhne charitativní koncert Rádio srdcem ve prospěch organizace Život dětem. Říbal pracovně, bude jedním z moderátorů akce, spoluorganizované rádii Evropa 2 a Frekvence 1, Hávová vyrazí jako doprovod a podporovatelka dobré věci.

Na pódiu se během odpoledne vystřídají čeští interpreti jako Rybičky 48, O5 a Radeček, Adam Mišík, Pavel Callta, Emma Drobná či Vašek Noid Bárta, ale také Standa Hložek, Heidi Janků nebo Pepa Melen. Spolu s Říbalem se mikrofonu ujmou také jeho kolegové ze zmíněných rádií, například Míra Michálek, Lucie Bechynková nebo Lubka Ponížilová.

Vstup na akci je zdarma. Během koncertu však bude možné přispívat na sbírkové konto o.p.s. Život dětem formou zaslání DMS nebo prostřednictvím nákupu sbírkových předmětů. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků