Dáda Patrasová doma řeší pohromu, zatímco si manžel užívá romantiku s Lucií Gelemovou.

Dáda Patrasová doma řeší pohromu, zatímco si manžel užívá romantiku s Lucií Gelemovou. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová, Instagram D. Patrasové, L. Gelemové

Realita Dády Patrasové: Doma spoušť a Slováček si užívá romantiku s Gelemovou v Londýně

Po náročné pracovní šichtě si chtěla Dagmar Patrasová (65) dopřát odpočinek, místo toho na ni ale doma čekala pořádná pohroma. Dělníci jí totiž rozkopali celou koupelnu. Pomoci od manžela Felixe Slováčka (78) se však nedočkala, neboť odjel do zahraničí.

„Vrátila jsem se z pohádkového představení do reality. Takhle mám rozbouranou koupelnu. Manžel na výletě v Londýně,“ postěžovala si hrdinka dětských srdcí na Instagramu.

Zdá se, že ji ale víc trápí skutečnost, že si její choť užívá na svém výletě romantiku se svou přítelkyní Lucií Gelemovou (39), která se na sociální síti chlubila společnými fotkami. „Londýn a Felix - mezníky mého života. Zpátky po deseti letech,“ rozplývala se blahem výtvarnice.

Od svých fanoušků tak nejspíš Dáda chtěla aspoň špetku pochopení, dočkala se ale převážně ostré kritiky, která poukazovala na to, že se s rozchodem ještě nesrovnala. 

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků