Nela Slováková vytvořila sexy bikiny pro finalistky soutěže krásy a poprvé oblékla i finalisty. Super.cz

Nela Slováková má muže nejraději nahé: Plavky finalistům soutěže krásy navrhla jen se sebezapřením

Dámské plavky navrhuje už pár let, oblékla do nich finalistky České Miss a letos už podruhé také krásky z Miss Look Bella. Novinkou je, že na finále, které tento pátek proběhne v Brně, oblékne Nela Slováková (33) do plavek i pány soutěžící o titul Mr. Look Bella.

"Na soutěži pracuji ráda, a asi je spolupráce se mnou fajn, když mě oslovili už podruhé," usmívala se spokojeně Nela, když se finalistky na poslední tiskové konferenci před finále představily v jejích bikinách. S pány byl ovšem trochu problém.

"Říkala jsem si, že by bylo hezčí, kdyby chodili nahatí, ale nějak se jim to nelíbilo, tak se pro ně narychlo vytvořily nějaké pánské plavky," smála se Slováková, která pro muže navrhovala poprvé a tímto směrem se nehodlá vydat ani v budoucnosti.

Plavky nevymyslela ani pro svého partnera, hokejistu Lukáše Kozáka. "Ten právě chodí zásadně nahatej. No to nahaté je nejlepší, má hezký zadek, takže dobrý. No a na koupališti jsme spolu ještě nebyli, tak uvidíme, jak to tam bude vypadat," krčila rameny. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků