Hailey Baldwin je žádaná i v kampaních. Zde pózuje pro značku PrettyLittleThing

Hailey Baldwin je žádaná i v kampaních. Zde pózuje pro značku PrettyLittleThing Profimedia.cz

Bieberova manželka vypadá na titulce miliónově. Dost tomu pomáhá luxusní prsten, který jí zpěvák navlékl

V rozhovoru pro aktuální prosincové vydání arabské Vogue sice říká, že bude dělat vše pro to, aby na ni nebyla upřena mediální pozornost, ale to bude tvrdý oříšek. Sňatkem s popovou hvězdou Justinem Bieberem (28) se z modelky Hailey Baldwin (25), tedy nyní již Hailey Bieber, stala žena, po níž teď všichni touží.

Příkladem může být právě titulka zmíněného magazínu, která jen následuje jeho další mutace. Vždyť jen v září se Hailey objevila na obálkách hned dvou vydání, japonského a mexického, nehledě na další magazíny, do kterých od doby, co se s Bieberem zasnoubila a posléze se za něj vdala, fotila a dala rozhovory. Neříkáme tím, že sama o sobě nebyla úspěšnou modelkou, naopak. Jen to, že její přání dostat se z centra pozornosti nejspíš zůstane v nejbližší době nesplněné.

Ale zpět k arabskému vydání. Pro to Hailey nafotila dvě verze titulní strany. Na jedné se proměnila v disco divu, druhá je černobílá a prim na ní hraje obrovský kámen na zásnubním prstenu.

Odhadované ceny šperku se různí. Zatímco podle magazínu Time stál „minimálně“ 250 tisíc amerických dolarů, tedy asi 5,7 miliónu českých korun, web TMZ uvedl cenu 2x vyšší.

Mrs. Bieber na obálce arabské Vogue

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Introducing Mrs Bieber: Hailey née Baldwin - now @haileybieber - is our #December cover star. The model - newlywed to @justinbieber - appears as you've never seen her before, embodying our maximalist vs minimalist theme. And what’s next for the year's most talked-about woman? “I love kids and I can’t wait to have my own. I would say now that’s a closer reality." Cover 1 of 2. . نقدّم لكم السيدة بيبر: هايلي بالدوين سابقاً - والتي تعرف حالياً باسم هايلي بيبر، نجمة غلافنا لشهر ديسمبر 2018 - تظهر عليه كما لم ترونها من قبل. تصور موضوعنا وهو قوة الأسلوب الناعم والبسيط. ما الذي يخبئه المستقبل للسيدة التي يتصدر اسمها الأحاديث هذا العام؟ "أحب الأطفال ولا أطيق الانتظار حتى أنجب طفلاً. الآن يمكن أن أقول عن ذلك واقعاً قريباً". الغلاف الأول من بين غلافين. . . #VogueArabia #HaileyBieber #HaileyBaldwin #Fashion #Style #PartySeason #justinbieber Editor in Chief @mrarnaut | Photography @zoeygrossman l Style @bobette_cohn l Hair @jennykim__ l Makeup @morgane_martini l Nails @elinaogawa l Interview @alexandriagouveia

Příspěvek sdílený Vogue Arabia (@voguearabia), Lis 29, 2018 v 4:00 PST

Druhá verze je černobílá

Zobrazit příspěvek na Instagramu

"I try my absolute best to be removed from the spotlight,” says #December cover star @haileybieber. In an accompanying interview, the Hollywood royal opens up about fame, her father, and her dreams of starting a family with husband @justinbieber. And let’s not forget that 10-carat diamond… Soon on sale! “أحاول قدر استطاعتي أن أبتعد عن الأضواء،" هذا ما قالته نجمة غلاف مجلتنا لشهر سبتمبر #هايلي_بيبر في مقابلة خاصّة. حدثتنا نجمة هوليوود فيها عن شهرتها، والدها، وأحلامها في أن تنشئ عائلة مع زوجها #جاستن_بيبر. دعونا لا ننسى ذلك الخاتم المرصّع بماسة 10 قيراطات. قريباً في نقاط البيع . . . #VogueArabia #HaileyBieber #HaileyBaldwin #Fashion #Style #PartySeason Editor in Chief @mrarnaut | Photography @zoeygrossman l Style @bobette_cohn l Hair @jennykim__ l Makeup @morgane_martini l Nails @elinaogawa l Interview @alexandriagouveia

Příspěvek sdílený Vogue Arabia (@voguearabia), Lis 29, 2018 v 7:59 PST

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků