Iva si užívá na dovolené u moře.

Iva si užívá na dovolené u moře. Foto: instagram I.Kubelkové

Tenhle pohled vás určitě zahřeje: Vnadná Kubelková svou dokonalou postavu v plavkách vystavuje slunečním paprskům v Dubaji

Moderátorka a herečka Iva Kubelková (44) si prosluněné počasí nestihla užít v létě, protože téměř celé prázdniny strávila zkoušením své první muzikálové role. Jako učitelka Ticháčková v muzikálu Trhák má nejen svou premiéru, ale také sérii podzimních představení za sebou, a tak se rozhodla pro relax u moře.

Cílem její dovolené se tentokrát stala Dubaj, kde Iva vystavuje své krásné tělo slunečním paprskům a dopřává si dovádění v mořských vlnách. Kubelková se vedle moderování a hraní také stále živí jako modelka a nutno říct, že by s by s tím rozhodně měla ještě dalších pár let pokračovat.

Iva ale rozhodně nestráví své volno pouze povalováním na pláži, v plánu má také výlety. „Plážing a odpoledne vás vezmu na nejvyšší budovu světa, mrakodrap Burj Khalifa (828 m), tedy vás, co jste tam ještě nebyli, samozřejmě,“ připsala si ke snímku v plavkách moderátorka, která svou dovolenou důkladně dokumentuje. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků