Historicky první Black Friday v HappyFoto. Slevy top produktů až 76 %

Historicky první Black Friday v HappyFoto. Obrovské slevy TOP produktů až o 76 %. Právě teď! Znáte to? Navzdory všem předsevzetím je pořizování vánočních dárků rok od roku horší. Nákupy na poslední chvíli. Absence dobrých nápadů. Možná i finančních prostředků. To vše se dá snadno a rychle vyřešit. Využijte historicky první Black Friday v HappyFoto a nemůžete nevyhrát.
Na fotoknize můžete ušetřit až 2150 Kč

Na fotoknize můžete ušetřit až 2150 Kč

Udělejte fotoknihu. Proč? Protože je nejlepší, je úplně nejvíc osobním dárkem, a protože ji právě teď díky Black Friday v HappyFoto pořídíte za jedinečnou cenu 249 Kč. Podle počtu stran ušetříte na fotoknize cca A4 na výšku v pevných deskách digitálně vytištěné až 2150 Kč. Fotokniha vydrží při správném zacházení přes 100 let a nejenom Vy a Vaše děti, ale i vnoučata, pravnoučata... si ji budete s chutí prohlížet. Kolem dokola, pořád a pořád!

Objednat
nyní na HappyFoto
Cena 1,95 Kč je jasně nejlepší

Cena 1,95 Kč je jasně nejlepší

Stálice na fotografickém nebi, která přijde do síně slávy. To jsou fotografie pohlednicového formátu 10 x cca 15 cm v prémiové kvalitě s 50% slevou. Cena 1,95 Kč je jasně nejlepší a platí již od 1 ks. Není o čem přemýšlet!

Objednat
nyní na HappyFoto
1 fotografie stačí

1 fotografie stačí

A pořídíte dárek, který nezevšední. Fotografie na malířském plátně jemné struktury je luxusní dárek. Díky použití vlastní fotografie nejde o tuctový produkt z obchoďáku, ale o opravdový originál, který jinde nekoupíte. Není to bomba?

Objednat
nyní na HappyFoto

Časová osa článků