Sheridan byla na večeři v restauraci Nobu v Beverly Hills.

Sheridan byla na večeři v restauraci Nobu v Beverly Hills. Profimedia.cz

Svůdná mrcha Edie ze Zoufalých manželek si v sedmačtyřiceti vzala průhledné triko bez podprsenky

Britská herečka Nicollette Sheridan (47) je v našich končinách známá především díky roli blonďaté svůdnice Edie Brittové ze seriálu Zoufalé manželky. Na svůj věk však vypadá senzačně. Ani skutečnost, že si bez podprsenky oblékla černý svetřík, jehož obsah byl díky osvětlení hodně dobře vidět, v jejím případě nezpůsobila žádné společenské faux pas.

V pátek večer byla herečka spatřena, jak vychází z japonské restaurace Nobu v Beverly Hills oděná celá do černého. Zapomněla však, že v noci se za pomoci blesků fotoaparátů z jejího svetříku stane téměř průhledný kus oblečení. Nicollette si po chvíli uvědomila, proč spouště fotoaparátů paparazzi cvakají téměř bez ustání a začala si poprsí zakrývat, jenže to už bylo pozdě.

Sheridan byla ze seriálu Zoufalé manželky, jehož poslední řada se právě natáčí, vyhozena před dvěma lety po rozepři s tvůrcem a výkonným producentem seriálu Marcem Cherrym. Herečka jej obvinila z fyzického napadení a zároveň se jí nelíbil tragický osud rozvedené realitní makléřky Edie, kterou v seriálu hrála. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků