Tohle se ve Tváři nepovedlo...

Tohle se ve Tváři nepovedlo... Foto: Super.cz/archiv TV Nova

11 nepovedených proměn ve Tváři: Tyto pokusy raději neměly jít do vysílání

Show Tvoje tvář má známý hlas spěje do finále, v němž se utkají Michaela Badinková (44), Eva Burešová (30), Tereza Mašková (27) a Patrik Děrgel (34). Připomeňme si ty výkony, které byly hodnoceny nejhůře. Kdo byl podle Jakuba Koháka, Janka Ledeckého a Aleše Hámy v jednotlivých dílech nejslabší?

Tereza Mašková jako 50 Cent
Úvod soutěže se vítězce SuperStar vůbec nepovedl. Jako americký raper 50 Cent skončila poslední s pouhými devíti body. Později si ale napravila reputaci a je ve finále.

Vojtěch Drahokoupil jako James Blunt
V prvním kole jako Adele zvítězil, v druhém skončil na opačném konci pořadí. Britský zpěvák James Blunt se Vojtovi s písní You´re Beutiful nepovedl.

Patrik Děrgel jako Marlene Dietrich
Někteří pánové nejsou pro ztělesnění žen předurčeni. A urostlý Patrik Děrgel k nim patří. Když měl ztvárnit Marlene Dietrich, vypadal jako travestita.

Robert Jašków jako Richard Müller
Herec z Ordinace v růžové zahradě byl porotou celkově nejméně chválený. Na posledním místě skončil celkem čtyřikrát. Poprvé to bylo v kůži Richarda Müllera. Nebylo to lehké, drahá...

Tereza Mašková jako Alice Cooper
V pátém kole zůstala na dně žebříčku opět Tereza Mašková. Po raperovi 50 Centovi se jí nepovedl ani rocker Alice Cooper.

Robert Jašków jako Will Smith
Tmavá pleť Robertovi štěstí nepřinesla. Jako americký komik a zpěvák Will Smith opět zůstal poraženým.

Jitka Schneiderová jako Cyndi Lauper
Do Tváře Jitka přišla především jako herečka a pěvecky příliš nezazářila. Jedním z jejích nejslabších vystoupení byla proměna v excentrickou divu Cyndi Lauper. Porota ji moc nepochválila.

Robert Jašków jako David Lee Roth z kapely Van Halen
Ani sázka na rock Robertovi nevyšla. Když ve Tváři zazpíval jako frontman kapely Van Halen, opět skončil poslední.

Jitka Schneiderová jako Grace Jones
Dalším fiaskem pro Jitku bylo ztvárnění jamajské zpěvačky Grace Jones. I když vyfasovala výrazný kostým, získala nejméně bodů.

Robert Jašków jako Boney M.
V desátém kole to Robert zkusil v rytmu disca. S písní Rasputin od kapely Boney M. ale opět pohořel.

Tereza Mašková jako Paddy z Kelly Family
Na slavnou rodinnou kapelu došlo ve Tváři poprvé překvapivě až v závěru páté řady. Tereza ovšem Paddyho s písni An Angel moc přesvědčivě neztvárnila. 

Která proměna byla v páté řadě Tváře nejhorší?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků