Olga Menzelová s vlasy velmi experimentovala. Někdy to nedopadlo úplně nejlépe.

Olga Menzelová s vlasy velmi experimentovala. Někdy to nedopadlo úplně nejlépe. Foto: Aichi

I krásná manželka oscarového režiséra měla svá horší období. Byly doby, kdy se nedokázala dívat ani do zrcadla

Ve společnosti ji poslední rok nepotkáváme často, neboť svůj čas věnuje hlavně péči o svého manžela Jiřího (✝82) a dcerky Aničku (9) a Evičku (3). Nyní ale Olga Menzelová (43) udělala výjimku ve svém přece jen jednotvárném programu a vyrazila na kadeřnickou soutěž Aichi.

„Obdivuji Karla Kadlece s jakou nápaditostí každý ročník Aichi pořádá. A ten letošní už šestnáctý nebyl výjimkou,” vzdala krásná producentka hold organizátorovi akci.

Po prezentaci extravagantních kadeřnických účesů jsme se Olgy ptali, jaký největší extrém ona sama měla v životě na hlavě.

„Na internátě to byly dost časté změny účesů. Od copánků až po rudý oheň na hlavě,” smála se Olga, která v minulosti velmi experimentovala s barvami vlasů. „Na hlavě jsem měla všechno možné, jen asi snad černovláska jsem nikdy nebyla.”


Ptali jsem se jí, jestli snad někdy odcházela z kadeřnického salonu s pláčem. „Ještě dnes si pamatuji tu čistou hrůzu. Špatný sestřih. A každý den jste s ním konfrontován v zrcadle, je s vámi a dlouho vás neopouští a každý den si přejete, aby vlasy rychle dorostly,” dodala Olga Menzelová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků