Zlata Adamovská a Petr Štěpánek vyrazili na křest kalendáře pro IKEM.

Zlata Adamovská a Petr Štěpánek vyrazili na křest kalendáře pro IKEM. Michaela Feuereislová

Zlata Adamovská s manželem Petrem Štěpánkem po dlouhé době ve společnosti: Takhle jim to slušelo

Už půl roku jsme je ve společnosti neviděli. Ostatně Zlata Adamovská (63) nám sama říkala, že mají s manželem Petrem Štěpánkem spoustu práce. Naposledy společně odpremiérovali divadelní hru Misery ve Studiu Dva a raději si užívají klidu domova.

Výjimku udělali, když dorazili na křest kalendáře, jehož výtěžek je určen pro nadační fond Jakuba Halíka na zlepšení péče o nemocné srdečním selháním, nákupu zařízení k jejich léčbě a na podporu vzdělávání pracovníků IKEM, ostatně na zdraví je potřeba myslet. Zatím to ale nevypadá, že by doktory na srdíčko aktuálně potřebovali, i když se rádi pozdravili s profesorem Janem Pirkem. Zlata zářila úsměvy a i její muž vypadal velmi spokojeně.

Pro kalendář se nechala zvěčnit řada známých tváří, ovšem jen málo z nich si našlo čas, aby dorazily. Zabránila jim práce, nebo i nemoc. Se svým snímkem v kalendáři tak zapózovala sourozenecká dvojice Ponerovi, kteří v rámci akce vystavili i několik svých modelů. Herce Lukáše Langmajera zastoupila manželka Lucie se synem Mikulášem a svoji ženu Gabrielu Koukalovou omluvil Petr Koukal, jenž stál modelem pro fotografii spolu s ní. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků