Eva Herzigová představuje novou kampaň na spodní prádlo.

Eva Herzigová představuje novou kampaň na spodní prádlo. Profimedia.cz

Od její nejslavnější kampaně uplynulo 24 let: Eva Herzigová se ale může směle svlékat dál, vypadá fantasticky

Není snad známější reklamy na spodní prádlo než té z roku 1994, do níž si značka Wonderbra vybrala Evu Herzigovou (50). Česká topmodelka tehdy provokativně pózovala na billboardech v černé podprsence, která jí vykouzlila plný dekolt, a zdravila chlapce. Slogan Hello Boys přitom mohl patřit mužům stejně jako jejím ňadrům, na která shlížela.

Kdo Evu sleduje, toho nepřekvapí, že pro značky spodního prádla je atraktivní stále. I jako trojnásobná máma a 24 let po reklamě na vycpanou podprsenku. Do služeb ji před časem povolala i firma Yamamay, která sloganem Hey Girls necílí na mužskou fantazii, ale na nositelky prádla samotné. Krédem kolekce, kterou Eva fotila, je ženské sebevědomí. „Nejsou žádné limity, jak laskavá, kurážná a sebevědomá můžete být,“ vyzývá ženy značka.

Herzigová se začala modelingu věnovat v 16 letech. Její kariéra stejně jako v případě mnoha jejích krajanek jako třeba Terezy Maxové nebo Daniely Peštové odstartovala v Paříži. Na špici modelingu ji katapultovala právě Wonderbra. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků