Pánové, nakopněte svou energii a libido pro žhavé noci! Zde 2 rychlé tipy na zvýšení testosteronu

Pokud chcete být alfa samec, který není oplácaný tukem a otáčí se za ním každá žena, potřebujete k tomu dostatek testosteronu. V mládí máme testosteronu na rozdávání, ale od 30. roku se jeho hladina snižuje o 1 % až 2 % ročně. A co všechno testosteron v mužském těle ovlivňuje? Kromě zvýšení schopnosti budovat svalovou hmotu se jedná o lepší pálení podkožního tuku, silnější erekci, libido, sexuální výkonnost, vyšší motivaci a zlepšení nálady. Přečtěte si 2 tipy, jak testosteron přirozeně zvýšit. S trochou disciplíny to jistě zvládnete!
Dopřejte si dlouhý a kvalitní spánek

Dopřejte si dlouhý a kvalitní spánek

Hladina testosteronu u mužů je nejvyšší okolo 8 hodiny ráno. Během dne postupně klesá a večer je většinou nejnižší. V noci však pracuje váš endokrinní systém na maximum a produkuje velké množství testosteronu. Tělo se tím připravuje na další den. Pokud ale spíte méně, je zde logicky málo času na produkci testosteronu. V jedné studii nedostatek spánku po dobu jednoho týdne (5 hodin za noc) dokázal snížit hladinu testosteronu u zdravých mužů o 15 %. Další studie na 531 mužích potvrdila, že delší doba spánku je spjata s vyšší hladinou testosteronu. Dle výsledků dokáže hodina spánku navíc zvýšit hladinu testosteronu o 15 %. Snažte se tedy spát minimálně 7-8 hodin denně.

Zjistit více
nyní na primulus.cz
Účinné doplňky stravy pro muže

Účinné doplňky stravy pro muže

Nejrychlejší řešení. Je nám ale jasné, co Vás napadlo jako první. „Opravdu dokáží doplňky stravy pomoct při boji s klesající hladinou testosteronu? Zvýšit libido, energii i vitalitu? Ano dokáží, ale je důležité si umět vybrat. K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný a nejen placebo, musí obsahovat účinné látky ve správném množství. Patří mezi ně vitamíny (D3, C, B6), minerály (zinek, hořčík, selen) a extrakty z bylin (např. kotvičník zemní, pískavice řecké seno). Pokud hledáte doplněk stravy obsahující všechny uvedené látky ve správném množství a poměru, vyzkoušejte 100% český přírodní produkt Primulus bojující s příznaky nízké hladiny testosteronu.

Koupit
nyní na primulus.cz
Doplněk stravy PRIMULUS – Opravdu to funguje?

Doplněk stravy PRIMULUS – Opravdu to funguje?

Tým lidí, stojících za unikátním doplňkem stravy Primulus, má na tuto otázku jasnou odpověď: "Primulus není placebo, ale kvalitní produkt. Jedinečné složení účinných látek je odpovědné za sílu tohoto českého produktu." Pokud hledáte opravdu kvalitní doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je Primulus nejlepší volba. Svým složením se jedná o jeden z nejsilnějších produktů na trhu, je certifikován zdravotním ústavem v Praze a má již přes 16 500 spokojených zákazníků. Přesvědčte se o síle tohoto produktu sami a nakopněte vaší energii, vitalitu i libido. Primulus nyní s dopravou zdarma po celé ČR si můžete zakoupit kliknutím na tlačítko níže.

Koupit v akci
nyní na primulus.cz

Časová osa článků