Až 35 % žen trápí nevzhledné bříško. Patříte k nim i vy? Poznejte řešení!

Přiznejme si to. Nejproblematičtější partií ženského těla je bezesporu bříško. Ať už je bříško příliš velké, povislé nebo zdeformované, dokáže pěkně znepříjemnit život.
Až 35 % žen trápí nevzhledné bříško. Patříte k nim i vy? Máme řešení!

Až 35 % žen trápí nevzhledné bříško. Patříte k nim i vy? Máme řešení! Foto: Formé Clinic

Nejvíce totiž přispívá celkovému dojmu, které okolí i vy získáte o své postavě. A ten často není nejlepší. Proto jej zakrýváme volnými topy nebo dlouhými svetry. V létě se stydíme obléct do dvoudílných plavek. Moříme těla v posilovně, držíme drastické diety a co z toho? Nízké sebevědomí a pocit, že se to už nikdy nezlepší.

Abdominoplastika je jeden z nejžádanějších zákroku.

FOTO: Formé Clinic

Nevzhledné bříško je často mylně přisuzováno tlustým ženám. Opak je ale pravdou. Tato partie často trápí i ženy, které dodržují zdravý životní styl a pravidelně cvičí. Často za ně může břišní rozestup, který trápí až 70 % žen po porodu. Jeho léčba je poměrně časově náročná a je důležité, aby cviky, které vám lékař doporučí, byly prováděny opravdu přesně a správně. Velmi často bříško trápí také ženy, které rapidně a velmi rychle zhubly. Kůže napínáním ztratila pružnost a na bříšku nevzhledně visí. V tomto případě bohužel nepomůže žádné cvičení ani krémy.

U Body jet tumescentní liposukce ráno přicházíte na kliniku a odpoledne jste už doma.

FOTO: Formé Clinic

Formé clinic tyto problémy řeší běžně. Až 35 % žen, které kliniku navštíví, řeší nevzhledné bříško. Nejčastějšími zákroky, které klinika provádí, jsou abdominoplastika a liposukce bříška. Abdominoplastikou je možné řešit například odstranění břišních převisů, povislé kůže, nadměrného tuku a v některých případech i rozestouplých břišních svalů po porodu. Liposukce zas pomáhá ženám, které nejsou schopné shodit posledních pár kil, které jim chybí k dokonalé postavě. Jaké jsou mezi nimi rozdíly? O tom se můžete dočíst v tomto článku.
Klinika liposukci provádí pomocí přístroje BodyJet. Díky němu je možné provést zákrok v pouze v lokální anestezii na několika partiích současně, což šetří čas a ve výsledku i peněženku. Navíc může odebraný tuk přidat do partií, které by si jej naopak zasloužily (např. prsa nebo zadeček).

Paní Ivana před zákrokem abdominoplastiky a 3 měsíce po něm.

FOTO: Formé Clinic

Slečnu Krystínu trápila kila na břísku a bocích. Liposukcí jsme dosáhli ideálního efektu, který si přála.

FOTO: Formé Clinic

Abdominoplastika již patří mezi ty větší zákroky a podstupuje se pod celkovou anestezií. Před zákrokem ženám povislá kůže brání v pohybu a bříško zakrývají neforemným oblečením. To se po zákroku rázem mění. Výsledky jsou přímo neuvěřitelné. Ženy shodí až několik kilo, vrátí se jim ztracené sebevědomí a velmi často začnou nový, kvalitnější život.
Jednou z klientek Formé clinic je i paní Ivana. Ivana ve své facebookové skupině pomáhá ženám, které mají podobný osud jako ona. Léta bojují s nadváhou a nízkým sebevědomím. A není jich málo! Na facebookové stránce kliniky se zúčastnila soutěže o zákrok zdarma. Soutěž bohužel nevyhrála, ale přesto se klinika rozhodla, že Ivaně splní její sen. Ivana od kliniky získala abdominoplastiku zdarma. Jediná operace jí pomohla vrátit ztracené sebevědomí a inspirovat tak tisíce dalších žen.

Paní Ivana má zákrok za sebou! Jaké byly její pocity už 3 dny po zákroku a jakou operaci ještě plánuje.

FOTO: Formé Clinic

Vedle zkušených profesionálů nabízí klinika i mnoho dalšího. Od běžných klinik se liší především osobním přístupem. Na jejích klientech jí záleží stejně jako na výsledcích prováděných zákroků. Její klienti ji často přirovnávají k hotelu a velmi často se vrací za “svým” lékařem. Klinika nabízí ubytování v luxusních apartmánech v centru Prahy . Klienti tak mají možnost si po zákroku odpočinout a připravit se na návrat do běžného života. Formé clinic také velmi dbá na správný jídelníček svých klientů, nabízí odvoz domů a ceny, které za zákrok uvádí, jsou konečné. Nepřekvapí vás proto dodatečné náklady či skryté poplatky, jak je tomu u jiných klinik běžné. Andrea Šifnerová, ředitelka kliniky, o své práci říká: “Na naší práci mám nejraději to, že vidím domů odcházet šťastné lidi. Léta trpěli mindráky a nízkým sebevědomím. Kliniku opouští jako noví lidé, mají plány do budoucna, které často i uskuteční. Pomáháme jim nastartovat nový životní styl a máme radost, když vidíme, že po návštěvě u nás žijí opravdu kvalitnější život.”

Na klinice Formé se každý cíti jak doma a rád se vrací za svým lékařem.

FOTO: Formé Clinic

Pokud i vás trápí nevzhledné bříško či jiné problémové partie, neváhejte se objednat na konzultaci zdarma přímo ke specialistovi. 


Časová osa článků