Podzimní hity pro váš obývací pokoj

Podzim je ideální období pro vylepšení vašeho obývacího pokoje. Chladné počasí nás drží v teple domova, a tak se chceme obklopit útulným interiérem. Nebojte se vzorů a barev. Začít můžete proměnou sedačky. A ani si nemusíte kupovat novou.
Renovace sedačky pomocí napínacích potahů

Renovace sedačky pomocí napínacích potahů

Oživte obývací pokoj sedačkou s romantickým vzorem růží. Romantický styl vyvolává pocity nostalgie a na druhé straně přináší do našich domovů půvab a pohodlí. Často jej tvoří rodinné poklady v podobě porcelánu a drobných relikvií, mnohé věci lze objevit v bazarech i ve starožitnictví. Určitě si vybavíte starou čalouněnou pohovku s vybledlými potahy a růžemi. Máte-li podobnou – třeba se šrámy a prodřenými místy, můžete jí vdechnout nový život díky lehounkému napínacímu potahu s volány od decoDoma. A to bez čalouníka a bez velkých výdajů. Převléknete ji asi za pět minut. Pro vaši sedací soupravu ale můžete vybrat i úplně jiný podzimní kabátek. Napínací potahy jsou dostupné v různých barvách, vzorech i velikostech.

Prohlédnout
nyní na decoDoma.cz
Nejoblíbenější žíhané varianty s oranžovými doplňky

Nejoblíbenější žíhané varianty s oranžovými doplňky

Napínací potahy decoDoma fungují v podstatě jako druhé čalounění a vykouzlí zbrusu novou sedačku z té původní. Potah překryje skvrny, díry a jiné nedostatky sedačky, která je ukrytá pod ním. Obepne sedačku včetně zadní části a područek, takže dokonale sedí a odpadává urovnávání věčně se shrnující deky. Napínací potahy se také snadno udržují. Bez obav je můžete prát v pračce a mít tak sedačku stále čistou. Právě proto jsou tak oblíbené u rodin s dětmi nebo zvířecími mazlíčky. Pokud sáhnete po žíhané variantě potahu, získá váš obývací pokoj velmi elegantní styl. Na podzim k němu přijdete oranžové doplňky. Oranžová barva patří k halloweenským dýním, ale i podzimně zbarveným listům.

Prohlédnout
nyní na decoDoma.cz
Nová energie pro váš obývací pokoj

Nová energie pro váš obývací pokoj

Nebojte se ani hodně výrazných barev, které dodají vašemu obývacímu pokoji potřebnou energii. Přesně takové barvy najdete v nové kolekci napínacích potahů Buklé. V nabídce jsou v 10 různých barvách a 9 velikostech. V pošmourných dnech rozzáří váš obývací pokoj zářivá žlutá. Patří k teplým odstínům navozujícím útulné prostředí. Obecně se dá o žluté barvě říct, že je barvou radosti. Představuje slunce a tím velkou porci energie. Kdo z nás by si nepřál obklopit se jasem a teplem? Velice často ji propůjčujeme tmavým místnostem nebo dětským pokojům, protože je barvou podporující tvůrčí činnost. A až se vám okouká, stačí ji vyměnit za potah v jiné barvě.

Prohlédnout
nyní na decoDoma.cz
Renovace pro starší kousky nábytku

Renovace pro starší kousky nábytku

Pokud máte rádi čisté, až strohé interiéry, je to pravé severský styl hygge. Hygge je dánský a norský výraz pro vše, co vnímáme jako příjemné – pocit pohodlí, tepla, harmonie, přátelská setkání a společné jídlo. Kombinujte nové bytové zařízení se starými kousky. Interiér zbavíte sterilnosti jednoho stylu a naplníte ho vzpomínkami. To vše si bez obav můžete užít v obývacím pokoji, kde máte sedačku vybavenou napínacími potahy, které v případě ušpinění snadno svléknete a vyperete.

Prohlédnout
nyní na decoDoma.cz

Časová osa článků